• Aurinkosuojakalvo Skoda.

MIKÄ EVOFILM-TUOTE SOPII TARPEISIISI?

EVO95% BLACK Musta kalvo. Vähäinen läpinäkyvyys. VLT 5 %. Vähentää lämpösäteilyä noin 80 %. Asennetaan B-pilarin taakse, ei sovellu etuoviin. Myydyin kalvomme.

EVO75% DARK Tumma kalvo. Jonkin verran läpinäkyvä. VLT 25 %. Vähentää lämpösäteilyä noin 60 %. Asennetaan B-pilarin taakse, ei sovellu etuoviin.

EVO50% SMOKE Savuinen kalvo. Huomaamaton läpinäkyvyys. VLT 50 %. Vähentää lämpösäteilyä noin 50 %. Etuovissa ja B-pilarin takana. Suosituin kalvo etuoviin.

EVO25% ICE Vaaleansininen kalvo. Normaali läpinäkyvyys. Vähentää lämpösäteilyä 85 %. Pääasiassa etuoviin.

Emme suosittele laittomia asennuksia. (VLT = valonläpäisy.)

Tummennuskalvot Skoda Octavia Hatchback







95,99 €

  • Liimaton kalvo helppoon asennukseen
  • Irrotettava asennuksen aikana ja sen jälkeen
  • Toimitetaan valmiiksi leikattu
  • Mukana työkalusarja
  • Asennustakuu 30 päivää
  • MERKINTÄ! Ei peruuttamisoikeutta. Tarkista huolellisesti, että olet valinnut oikean korimallin.
  • Osta yksittäisiä kalvoja klikkaa tästä

Ikkunan tummennuskalvot Skoda Octavia Hatchback autojen kaikkiin vuosimalleihin.

Valmiiksi leikatut aurinkosuojakalvot autoihin Skoda Octavia Hatchback, vuosimallit 1998 ja uudemmat. Skoda Octavia Hatchback autossa on viisi ikkunaruutua kuljettajan takana (B-pilarin takana), joista yksi ruutua tavaratilassa ja neljä ruutua takaovissa. Lisäksi kaksi ikkunaruutua etuovissa.

Jotta valitset oikein, huomioithan, että vuosimallien 2005, 2013 ja 2019 Skoda Octavia Hatchback autoissa on eri korimalleja!

Osta aurinkosuojakalvot Skoda Octavia Hatchback autosi etuikkunoihin alennettuun hintaan! (Alennus on voimassa, kun tilaat aurinkosuojakalvot muihin kuljettajan takana oleviin ikkunoihin). Kun hankit ikkunoiden tummennuskalvot kaikkiin laseihin, Skoda Octavia Hatchback autosi on mukavampi, turvallisempi ja viileämpi.

VIRKISTÄ AUTOSI EVOBRITE AUTONHOITOTUOTTEILLA